Britt Robertson

Brittany Leanna Robertson

7,7
11 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britt Robertson

jako że serial oficjalnie się skończył, chciałabym podzielić się z zainteresowanymi moją
opinią nt. britt roberts, która grała tam główną rolę. powiem szczerze, że nie do końca
podoba mi się z wyglądu - taka zwykła, normalna, blondynka z sąsiedztwa, tzn, no ok. serial
był dobry, tzn miał gorsze momenty, ale były też te zajebiste, dlatego z pewnym smutkiem go
żegnam. jednak moim zdaniem brit jako aktorka poradziła sobie naprawdę bardzo dobrze.
generalnie LU jest bardzo oparty na emocjach głównych bohaterów, którzy ciągle na
przemian śmieją się i wybuchają płaczem i moim zdaniem panna robertson (a przecież
młoda aktorka, dopiero 20 czy tam 21 lat) poradziła sobie z tym wszystkim naprawde
wybornie. momenty kiedy lux zaczynała krzyczeć (zazwyczaj na kate) i wybuchać płaczem, czy
inną skrajną emocją, były moim zdaniem bardzo dobrze przygotowane, dziewczyna ma
zdecydowany talent do scen dramatycznych.
dlatego też mam nadzieje, że wkrótce trafi na jakąś dobrą produkcję, w której zobaczy ją
szersze grono osób, niż wierni widzowie LU : )
pozdrawiam,

iluvfame

Generalnie się z tobą zgadzam + moim zdaniem Brittany jest bardzo ładna, ma też coś w swoim charakterze co przyciąga. Jeżeli chodzi o LU to serialu mi tak szkoda/nie szkoda, sezon 2 nie był najwyższych lotów, ale serial zasługiwał na 3 sezon, może by się rozkręcił. No płakać na pewno za nim nie będę ;). Też mam nadzieje, że zobaczymy Brittany w czymś lepszym!

iluvfame

Wim ze temat już stary ale również chcę się wypowiedzieć ;)
Moim zdaniem tak jak i waszym Brittany poradziła sobie świetnie.
Była taka prawdziwa w tym co robi.Bardzo pasowała do tej roli
....
Co do serialu - 1 sezon genialny
2,trochę gorzej a szczególnie końcówka.Tak bardzo liczyłam na to ze coś będzie pomiędzy nią a Samem a tu nic..
Pewnie gdyby nastąpił 3 sezon wszystko potoczyłoby się inaczej.No ale musieli jakoś wybrnąć z końcówką ; )

Vikiii

też liczyłam na to że Lux będzie z Samem xd. Końcówka 2 sezonu trochę mnie zawiodła, w ciągu 5 minut pokazali to co się wydarzyło po kilku latach.
Również uważam, że Brittany poradziła sobie świetnie w roli Lux. Sceny, w których kłóciła się ona z innymi były genialne. Naprawdę super zagrała te sceny ; D

mignonnette

szkoda tylko że Sam był tylko w paru odcinkach...;(

Vikiii

też tego żałuję, że nie pojawił się w większej ilości odcinków. Bardzo go polubiłam i spodobał mi się ; D

mignonnette

szczerze mówiąc też liczyłam na pociągnięcie wątku sama, generalnie obstawiałam nawet pare lux/sam.
anyway jak cały serial oceniam bardzo pozytywnie, oglądałam każdy odcinek z zaciekawieniem - oczywiście przyznaje, były gorsze i lepsze momenty - to zakończenie mnie rozczarowało.
moim zdaniem scenarzyści nie byli przygotowani do tego, że serial już się skończy, dlatego zakończyli to tak bezsensu, nawalając wszystkiego co się dało do tego zakończenia.. wgl nie podobało mi się że lux skończyła z tym blondynem (przepraszam, nie pamiętam już w ogóle imion, dawno tego nie oglądałam) czy o ile się nie myle w końcu baze też był z kate ?! nie pamiętam już <lol2>, w każdym razie to wszystko było jakieś takie wymuszone i naciągane oraz oczywiście okropnie przesłodzone. miałam niesmak po tym ostatnim odcinku, moim zdaniem - przesadzili.

iluvfame

Dla mnie zakończenie było strasznie dziwne. Kate i Ryan zerwali ze sobą, gdy okazało się że Julia jest w ciąży z Ryan'em, chociaż (niby) tak bardzo się kochają i wgl.. a Lux jest z Jones, chociaż on był z jej najlepszą przyjaciółką ;/ trochę ta końcówka była naciągana, ale i tak serial mi się podobał ;D
Szkoda, że już się zakończył, ale nie wiem co jeszcze mogliby wymyślić xd

mignonnette

no końcowka taka szybka i jeszcze Lux zakonczyla zwiazek z Erickiem a lubilam go. Potem nagle Cate z Bazem jak by nigdy nic. A Rayana bardzo lubilam tworzyli swietny zwiazek z Cate :)

iluvfame

NIE BĘDZIE 3 SEZONU?!?! Ja pie*dolę...

iluvfame

Tak w tym serialu bardzo dobrze zagrała. Widzialam juz z nia kilka filmow i seriali ale w Life unexpected na prawde swietnie sobie poradziła a serial rewelacyjny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones